Hlavní strana
Hlavní strana
 
položek:0 cena:0,- Kč

JÍZDY SE SPŘEŽENÍM

Projížďky se psím spřežením

Projížďky se psím spřežením
Krátké projížďky na okruzích 3-10km * Výlety na hřebeny Krkonoš * Možnost jízdy v saních jako pasažér * Možnost řídit saně jako musher * V létě projížďky na trénikové káře
300,- Kč

Psí botička EUROHUSKY ROBUST

Botička Robust

Kategorie:» POTŘEBY PRO MUSHING
» ******* VÝROBKY EUROHUSKY *******
Vaše cena:100.00 Kč

Varianty produktu
 •   Psí botička Robust, S
  100.00,-
 •   Psí botička Robust, M
  100.00,-
 •   Psí botička Robust, L
  100.00,-
 •   Psí botička Robust, XL
  100.00,-
 •   Psí botička Robust, XXL
  100.00,-
 

Botička Robust

Tato zesílená botička pro psy  je bezpečnou ochranou tlapky na jakémkoliv povrchu. Používá se buďto jako ochrana zraněné tlapky, nebo preventivně jako ochrana zdravé tlapky před ostrým povrchem. Tato botička je určena hlavně na podzimní (of snow) závody a tréninky sportu psích spřežení a na dogtreking.

K připevnění botičky slouží, unikátní zapínání na suchý zip s průvlečným očkem. Toto zapínání vyniká 100% spolehlivostí.

Tyto psí boty jsou tvarovány tak, aby co nejlépe kopírovaly tvar tlapky a aby nikde nepřečníval žádný materiál, který by vadil psovi v běhu.
Velikost botiček lze orientačně určit podle šířky tlapky (měřeno v nejširším místě při zatížení tlapky) takto:
(nejmenší botička XS pouze Botička STANDARD)
S  - 3,8 až 5,5 cm
M - 5,6 až 6,5 cm
L  - 6,6 až 7,9 cm
XL - 8 až 8,9 cm
XXL-9 až 10,5 cm

Tyto boty pro psy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu CORTEX 400, který svou elasticitou zajišťuje botičkám pohodlí a přizpůsobivost a svojí pevností zajišťuje jejich dlouhou životnost. Vnitřek botiček je polstrován vrstvou EVA pěny, která zvyšuje komfort a hlavně mnohonásobně zvyšuje životnost botiček. Při sportu psích spřežení of snow je testovaná životnost botiček 30 - 60km (podle typu povrchu). Pro dosažení maximální životnosti botiček je nutné, aby na  tlapkách, na které jsou botičky obouvány, nebyly přerostlé drápky.

Důkazem kvality těchto botiček je to, že je používá pro své psy řada Evropských musherů včetně české musherské špičky (Radek Havrda - vítěz 1000km La Grande Odyssée, Pavel Zvolský - nejlepší český sprinter ve třídě 8 psů a mnoho dalších).

VÝKUP OVČÍ VLNY

Vykupujeme potní ovčí vlnu.
Výkupní období 14 a 21.září, 5.října. 12 - 16 hodin. Cena 12 Kč/kg. Pouze jednobarevná o hrubosti maximálně 30 mikronů